HTC מביאה את כריית cryptocurrency לטלפון ה- Blockchain שלה

אהבתם את התוכן? הנה כפתורי שיתוף 👇👇

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

ענקית הטכנולוגיה מבוססת טייוואן, HTC תאפשר למשתמשים בטלפון ה- Exodus blockchain שלה לכריית cryptocurrency, אך היא לא תעשה אותם עשירים.

כפי שפורסם על ידי פורבס ביום שישי, החברה פתחה פעולה עם מעבדות Mida כדי להשתמש באפליקציית DeMiner שלה בדגם Exodus 1S. האפליקציה מאפשרת למשתמשים לכרות monero (XMR) ויכולה להרוויח משתמשים עד 0.0038 $ בקריפטו בממוצע מדי יום. החשמל המשמש לביצוע משימות הכרייה יגיע לפחות ממחצית ההכנסה מכרייה, כך עולה מהדוח.

סכום ההכנסה הזה לא מתכוון להחזיר את עלות הטלפון בזמן סביר כלשהו, ​​ולמעשה, זה ייקח בערך 13,680 יום (בערך 37 שנים) כדי להרוויח את הערך של יחידה אחת של XMR במחיר הנוכחי של 52 $ ליחידה.

ראו גם: חציבת ביטקוין: איך הכורים מתכוננים לתגמולים בלוקים נמוכים

עם זאת, HTC טוענת שהמאמץ נועד להביא לביזור נוסף לכריית קריפטו, תהליך שרואה מחשבים המשמשים לאבטחת ה- blockchain ולעיבוד עסקאות בתמורה לתגמולים חסומים.

כריית cryptocurrency התקדמה משימוש במעבדים ממוחשבים לכרטיסי גרפיקה ואפילו מעבדים ייעודיים בשם ASICS לכמה מחסומי בלוקים, כאשר המשתתפים ביקשו לשמור על החזרות בקושי עולה ברשת. כיוון שכך היכולת לכרות בטלפון נייד היא לפחות חדשה והיא עשויה להגביר את האימוץ והחינוך סביב cryptocurrency.

HTC אמרה כי אפליקציית DeMiner – שצפויה להשיק מתישהו ב Q2 2020 – המשמשת ביציאת מצרים, שווה בערך למחשב שולחני מבחינת כוח כרייה (או חשיש), אך מביאה רחוק דרישות אנרגיה נמוכות יותר.

"השאלה אינה האם עלינו להשתמש ב- ASIC או במעבד. השאלה היא כיצד ניתן לבזר עוד יותר ולהבטיח מערכת מוניטרית כלולה יותר?" פיל צ'ן, קצין הראשי המבוזר של HTC, אמר בדו"ח פורבס.

HTC הציג את אקסודוס 1S באוקטובר האחרון, והציג אותו כטלפון הנייד היחיד שיכול לרוץ צומת ביטקוין מלא. טווח אקסודוס מאפשר למשתמשים לאחסן cryptocururrency בארנק החומרה המובנה בציון עם אבטחה "בדרגה צבאית".

בתחילת החודש שעבר, המשרד ] חשף נתב 5G שיתמוך גם בצומת ביטקוין מלא.

קרא עוד אודות …

כרייה טכנולוגיה מונרו HTC [ 19459029] טלפונים

גילוי נאות [19] 459039] קרא עוד

המובילה בחדשות הבלוקצ'יין, bitcoin-life היא כלי תקשורת השואף לסטנדרטים העיתונאיים הגבוהים ביותר ועומד במערכת מחמירה של של מדיניות עריכה . bitcoin-life הינה חברה בת עצמאית המפעילה את קבוצת Digital Currency Group, המשקיעה ב- cryptocur Currency וסטארט-אפים blockchain.

כתיבת תגובה

אוהבים את התכנים ובא לכם לפרגן? הינה כתובת ארנק הביטקוין וכתובת ארנק האיטריום לתרומות כל תרומה תתקבל בברכה .

ארנק איטריום
0x88ff296c91dfbe40f9a6cc07ee9fa75cdb1f56e4
ארנק ביטקוין
1E7Sw3pt3BoPdsew7cF5YvVhBsmmRM41sP

אין לראות בניתוחים ובסקירות באתר משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.

כל הפועל בהסתמך על  תוכן האתר אחראי באופן בלעדי לכל נזק ו/או הפסד שייגרם לו עקב פעולותיו

האמור אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם וכל מי שפועל על סמך הכתוב עושה זאת על אחריותו בלבד.

עקבו אחריינו גם

כל הזכויות שמורות לאתר bitcoin-life.co.il אין להעתיק לשכפל או לעשות כל שימוש ללא הודעה בכתב מבעל האתר