קרייג רייט חייב להוכיח גישה ל- 1.1M BTC Fortune עד ה -17 באפריל

אהבתם את התוכן? הנה כפתורי שיתוף 👇👇

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

יתכן בקרוב טוויסט חדש בתיק המשפטי הממושך הכולל ביטקוין מפורסם שהוכרז על ידי ביטקוין ( BTC ), קרייג רייט ], ועיזבונו של בן זוגו לשעבר, כביכול, דייב קליימן. רייט, אחת הדמויות הידועות ביותר הטוען למעטפתו של יוצר הביטקוין, סאטושי נקמוטו , הצטווה למסור מסמכים התומכים בתיק עד ה -17 באפריל.

ב- 13 באפריל צו בית משפט , שופט בית המשפט המחוזי בארצות הברית ביטל את התנגדותו של רייט למסירת מסמכי תיק על בסיס עורך דין-לקוח וזכות הרשויות.

רייט שוב ​​מצווה לספק ראיות אמיתיות להחזקת הונו הביטקוין

הצו החדש פירושו בפועל כי רייט צריך לייצר מטמון של 11,000 מסמכים לשימוש בתיק המשפט המתמשך. בית המשפט טוען כי לרייט יש גישה ל -1.1 מיליון ביטקוינים, שנכרתו בעבר בשותפות עם בן זוגו שנפטר כעת, קליימן.

זו אינה הפעם הראשונה שיוצר הביטקוין המעוצב בעצמו נצטווה לספק מסמכים אלה, עם זאת. בעבר הורה שופט השלום ריינהרט לרייט להפיק רשימה של אחזקות הביטקוין שלו עד 12 במרץ. השופט המשיך לטרוף את קרייג רייט בגין הפקת מסמכים מזויפים, כמו גם מסר עדות מזויפת במהלך הדיון המתמשך בטוליפ אמון .

עם זאת, לאחר מכן, רייט התנגד לפקודה, בסופו של דבר בטענה כי המסמכים המבוקשים הוגנו על ידי יחסי עורך-דין-לקוח שלו, זכותו של בן-הזוג, ופריבילגיה הנוגעת מעורבותו עם 17 חברות. הנאשם טען כי הוראתו של השופט ריינהרט הייתה "שגויה ומנוגדת לחוק" וצריכה "להפוך ולהתפנות". רייט גם הדגיש כי "קביעות קודמות של זיוף בסוגיות שאינן קשורות אינן נושא של אמינות" של עורך דינו.

השופט בלום טורק את התנגדותו של רייט

ככזה, בסדר האחרון, השופט בלום תמך בפסק הדין הקודם של השופט ריינהרט, וקבע כי השופט "שקל כראוי את ההיסטוריה של הנאשם לשקר ולזייף מסמכים". ולא פעל בניגוד לחוק. השופט בלום כתב:

"השופט ריינהרט, ככזה, לא היה מוטעה בבירור או פעל בניגוד לחוק כששקלל את הראיות לפניו והקצה לו משקל ראוי. יתרה מזאת, בית המשפט נדהם מהטענה הנראית לעין של הנאשם כי על השופט ריינהרט לקבל באופן עיוור פריטים שהופקו על ידי הנתבע, כך שהשופט ריינהרט אינו יכול לסמוך על חוויותיו בעבר עם הנאשם בהתדיינות זו (כולל ההיסטוריה שלו לספק חומרים מזויפים ומתן עדות מזויפת) [. ..] "

רייט, המכונה" פקטושי ", עשוי שלא תהיה גישה ל -1.1M ביטקוין בכלל

פסק הדין החדש עשוי לעזור לקהילה להבין טוב יותר את מי קרייג רייט באמת הוא. מאז הוגש התיק בפברואר 2018, רייט עשה כל ניסיון אפשרי לדחות את התשלום של 500,000 ביטקוין שהוא כביכול גנב מקליימן.

המכונה "פקטושי" על ידי חלק מקהילת הקריפטו, רייט אולי לא תהיה גישה ל 500,000 BTC כלל. כמה מאנשי קריפטו ידועים שאלו בפומבי את יכולתו של רייט לשלם סכום ביטקוין זה. לדוגמה, פודקאסטר cryptocurrency, Peter McCormack , הימר הימור של 10,000 דולר שלרייט אין גישה לסכום זה של ביטקוין.

בינתיים, רייט די לכאורה בטוח שהוא יקבל גישה להונו הביטקוין. בריאיון בינואר 2020 עם קוינטלגרף, יוצר הביטקוין שהוכרז על עצמו הצהיר שהוא "99.9999 וכמה בטוחים עוד 9 אחוזים" שהוא ישתלט על הביטקוין שלו.

צו בית המשפט החדש הגיע באותו יום בו רייט נטש את תביעת לשון הרע שלו בסך 125,000 $ נגד מנכ"ל בלוקסטרים, אדם חזרה , על רקע קביעתו כי רייט טען במרמה להיות היוצר של ביטקוין.

כתיבת תגובה