מה הבא לביטקוין לאחר ההתרסקות של מרץ – סקירה רבעונית של bitcoin-life

אהבתם את התוכן? הנה כפתורי שיתוף 👇👇

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

האם ביטקוין (BTC) יעבור מעבר ל"זהב דיגיטלי "? האם אתר אתר (ETH) הוא בר-קיימא בכסף? ב- 24 תרשימים, מחקר bitcoin-life מראה מה קרה לנכסי הקריפטו ברבעון הראשון של 2020 ובוחן מה עשוי להתרחש בעתיד. הורד את ניתוח ה- Q1 כאן , והצטרף אלינו ב- 15 באפריל לסמינר מקוון שדן בממצאינו ובמחקר cryptocurrency אחר רלוונטי.

סקירת הרבעון bitcoin-life מספקת תובנות מבוססות מחקר על האופן בו הסיפור השתנה עבור כחול-צ'יפס כמו ביטקוין ואתר. אנו בודקים אילו נכסים הצליחו בהשוואה לתשואות, וכיצד משתתפים בשוקי הקריפטו עוברים בעקבות האירוע המכונן של הרבעון הראשון, הצעד ב -12 במרץ.

הסיפור "הזהב הדיגיטלי" של ביטקוין צמח ב"שוק שור בכל דבר ". ביטקוין כ- 2.0 זהב, גידור מפני אינפלציה וחוף מבטחים בהתרסקות בסופו של דבר, היה דבר המשקיע הבין זאת בקלות.

כעת, ראינו משבר כלכלי התפרקות משווקי קריפטו ודוחפים את מחיר הביטקוין כלפי מטה במקביל למניות. נראה כי איגרות חוב של זהב ואוצר לא הצליחו לעמוד ב לציפיות "מקלט בטוח". אם נדון בסיפור הזהב, האם אנו יודעים עדיין מה פירוש "זהב דיגיטלי"? לכל הפחות, אירועי החודש האחרון הניחו את הרעיון כי ביטקוין כיום יכול להיות "מקלט".

]Q1 crypto analysis: Chart showing bitcoin returns vs S&P, gold and oil
ניתוח קריפטו Q1: תרשים המציג החזרות ביטקוין לעומת S&P, זהב ונפט
[19459040 ]

כיצד 12 במרץ טלטלו את שוקי הקריפטו, ואיך זה לא

ההתרסקות רעדה את המשתתפים בשוקי הקריפטו. התעניינות פתוחה בחוזים עתידיים על ביטקוין והחלפות תמידיות נפלה מצוק במרץ. שווקים אלה משמשים סוחרים גדולים כקטנים כדי להעלות השערות על מחיר ביטקוין, וכגידור זמני כנגד עמדות בשוק הספוט. נפח החוזים העתידיים התפצל והתיישב בקו בסיס גבוה יותר, כמו בשווקי ספוט. הפעילות המוגברת מתרחשת בשוק מכווץ. כ -1.6 מיליארד דולר מעמדות הסוחרים חוסלו במהלך יומיים בחודש מרץ. הכרישים אוכלים זה את זה בבריכה קטנה יותר, כביכול.

לכל הפחות אירועי החודש האחרון הניחו את הרעיון כי ביטקוין כיום יכול להיות "מקלט".

אחזקותיו של ביטקוין ארוכות הטווח, עם זאת, לא נותרו על עצמן. "Hodlwaves" משתמשים בחותמות זמן של ביטקוין המכונות UTXOs כדי למדוד כמה זמן הוחזק כל ביטקוין. זמן מעקב בין עסקאות הוא מדד שימושי לפעילות "קנייה והחזקה" ארוכת טווח. פעילות זו תואמת את מקרה השימוש של ביטקוין כ"זהב דיגיטלי ", בעל ערך משמעותי. שים לב שההחזקות לטווח הארוך (180 יום ומעלה) לא השתנו באופן מורגש במהלך ההתרסקות ב- 12 במרץ. היתרות שנערכו בין 90 יום ל- 180 יום נעו בפתאומיות. האם מוכרי הביטקוין התרכזו בקרב בעלי שלושה עד שישה חודשים? או שמא יתרות החליפין, שהועברו בתאריכים אלה, התרכזו באותה להקה?

]Quarterly crypto analysis: bitcoin hodlwaves show long-held assets stayed put
ניתוח קריפטו רבעוני: גליונות ביטקוין מציגים נכסים שהוחזקו לאורך זמן

נרטיבים למשתמשים אלטרנטיביים: החזרת תשלומים?

חלק מבעלי הטווח הארוך של ביטקוין מקווים בוודאי כי בזמן שהוא יוכיח את עצמו כמקלט או חנות בעלת ערך. אולם אירועים כמו התרסקות מרץ פותחים את הדלת לסיפורים חדשים. הזכרון הבא של נכס הקריפטו של הדגל יקבע את עקומת האימוץ לנכסים דיגיטליים נדירים ביותר. האם התשלומים יופיעו מחדש כאמצעי אימוץ?

קרא עוד: הברק של ביטקוין הופך לפרוטוקול האחרון לפרסום בתי המשפט עם תשלומי מיקרופון

[ 19459072]

מאז ההשקה, מספר המחשבים המפעילים את רשת הברק עלה בממוצע 53 אחוזים בכל רבעון. ברק הוא מערכת תשלומים בשכבה שנייה הבנויה על גבי רשת הביטקוין. הערך המוחזק בערוצי התשלום של ברק עלה גם הוא.

]Quarterly crypto analysis: growth in Lightning nodes shows interest in bitcoin as a payments network
ניתוח קריפטו רבעוני: צמיחה בבלוטות הברק מראה עניין בביטקוין כרשת תשלומים

חשיבות חדשה למפות דרכים טכניות של ביטקוין ואתר

ייתכן שנרטיב אימוץ משתמש חדש יהיה משהו שונה לגמרי ממה משקיעים לטווח הארוך בביטקוין חשבו עד כה. האם מפתחי הביטקוין יוסיפו יכולות – כמו חתימות שנור , עם פרטיותן ותכנותן – אשר יובילו לאימוץ שלה כתשתית פיננסית דיגיטלית?

קרא עוד: תיק השור של ביטקוין מתחזק לאחר הפרת מכשול מחיר במחיר של $ 7.1K

מפת הדרכים הטכניות מופיעה החל מ- Q1 2020 עם חשיבות מוגברת גם לאתריום. אוונגליסטים אתריים הפיצו את הנושא "ETH הוא כסף" מתוך אמונה שיש לה פוטנציאל כמטבע הבסיס של מערכת בנקאות דיגיטלית מבוזרת, המכונה "מימון מבוזר" או "דה-פי". כישלונם של מערכות דה-ספינות הדגל במהלך ההתרסקות ב- 12 במרץ העלו שאלות לגבי אותו נרטיב. כעת נראה יותר מתמיד שהוא תלוי במפת דרכים לא ברורה יחסית עבור "ETH 2.0", שיפור שנועד לאפשר תפוקת עסקאות רבה יותר.

ב- 12 במרץ, סך ה- ETH שננעל ביישומי DeFi גדל כצפוי, ואז התרסק בין משבר בממשל התוכנית של DeFi . אם "ETH הוא כסף", היינו מצפים לראות את הסכום הנעול ב- DeFi ומחיר ה- ETH גדל במקביל, לטווח הארוך. לטווח הקרוב, התאוששות לרמות קודמות תעיד על שחזור האמון במערכות DeFi.

]Quarterly crypto analysis: chart showing ETH locked in DeFi and the ETH price
ניתוח קריפטו רבעוני: תרשים המראה ETH נעול ב- DeFi ומחיר ה- ETH
[19459040 ]

סקירת הרבעון bitcoin-life מציגה ניתוח Q1 של מה שקרה לנכסי הקריפטו ברבעון. הוא מתחיל לבחון מה יעלה עכשיו לאחר שסיפור הזהב הדיגיטלי התערער. [ 19459006] הורד אותו כאן , והצטרף אלינו ב- 15 באפריל לסמינר מקוון שדן בממצאינו [19] 459004].

קרא עוד אודות …

נגזרים מחקר איטריום ביטקוין שווקים

[19459109 ]

גילוי נאות קרא עוד

המנהיג בחדשות הבלוקצ'יין, bitcoin-life הוא כלי תקשורת החותר על הסטנדרטים העיתונאיים הגבוהים ביותר ושומר על ידי מערכת מחמירה של מדיניות מערכת . bitcoin-life הינה חברה בת עצמאית המפעילה את קבוצת Digital Currency Group, המשקיעה ב- cryptocur Currency וסטארט-אפים blockchain.

כתיבת תגובה

אוהבים את התכנים ובא לכם לפרגן? הינה כתובת ארנק הביטקוין וכתובת ארנק האיטריום לתרומות כל תרומה תתקבל בברכה .

ארנק איטריום
0x88ff296c91dfbe40f9a6cc07ee9fa75cdb1f56e4
ארנק ביטקוין
1E7Sw3pt3BoPdsew7cF5YvVhBsmmRM41sP

אין לראות בניתוחים ובסקירות באתר משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.

כל הפועל בהסתמך על  תוכן האתר אחראי באופן בלעדי לכל נזק ו/או הפסד שייגרם לו עקב פעולותיו

האמור אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם וכל מי שפועל על סמך הכתוב עושה זאת על אחריותו בלבד.

עקבו אחריינו גם

כל הזכויות שמורות לאתר bitcoin-life.co.il אין להעתיק לשכפל או לעשות כל שימוש ללא הודעה בכתב מבעל האתר